Android

5 додатків, які підберуть для вас статті для читання

Вручну за всім Інтернетом не встежити: кожен день виходять десятки цікавих статей, які варто прочитати. За допомогою програми добірки Інфіяа збирають їх для вас в одному місці. Мова піде про агрегаторах саме статей, а не новин.

5 додатків, які підберуть для вас статті для читання

5 додатків, які підберуть для вас статті для читання

BigMag

Додаток відображає кращі матеріали за кількома розділами, з яких ви вибираєте самі цікаві для себе. Список джерел формують редактори сервісу. Ресурсів небагато, зате всі якісні.

 

Статті в BigMag можна очистити від зайвих елементів, щоб читати було зручніше. Працює пошук: вводите ключове слово, і сервіс підбирає по ньому матеріали.

Surfingbird

При першому запуску програми потрібно вибрати кілька тематик, а далі залишається тільки гортати стрічку і читати сподобалися статті. З ходу підбираються хороші джерела, а якщо серед них трапляється якесь сміття, то його легко прибрати зі стрічки.

LikeMore

У цьому додатку теж потрібно лише вибрати цікаві теми: стрічка формується автоматично. Розробник сервісу – компанія Mail.Ru, тому її сайти зустрічаються частіше інших, але це не критично. Публікації відкриваються у вбудованому браузері, тому іноді не оптимізуються належним чином під екран смартфона.

Розумна стрічка Likemore – цікаві саме вам новини від провідних ЗМІ, VK, LJ і журнали

«Рекомендации» в Pocket

В Pocket можна не тільки зберігати вподобані статті для подальшого читання, а й знаходити нові. Розділ «Рекомендації» – це стрічка цікавих статей про все підряд. Також можна підписатися на окремих редакторів, що спеціалізуються на певній тематиці. Ви напевно знайдете там кілька цікавих імен: наприклад, засновника Spotify Деніела Ека. «Рекомендації» підійдуть тільки тим, хто володіє англійською: матеріалів російською мовою немає.

Medium

Medium – це одна з найпопулярніших майданчиків для блогів. На головній сторінці знаходяться кращі матеріали з усіх блогів, також вони діляться на розділи по тематиках. Проблема та ж, що і в Pocket – відсутність російської мови. В Medium є російськомовні автори, але їх доведеться шукати самому.

Yaroslava H.