Робота і кар'єра

Google AdSense: скільки можна заробити?

Google AdSense: скільки можна заробити + приклади розрахунків + 3 фактори, що впливають на ціну кліка + 8 порад, які допоможуть заробити на Google AdSense.

Google AdSense: скільки можна заробити?

Google AdSense: скільки можна заробити?

Мало для кого стане сюрпризом, що сайти в інтернеті приносять прибуток не тільки тоді, коли щось продають. Так само часто (а може й частіше) ресурси дозволяють отримати дохід на розміщенні рекламних оголошень.

Один з провідних сервісів, який використовують з цією метою – Google AdSense. Скільки можна заробити на його використанні? Як збільшити заробіток? На ці та багато інших питань відповість наш матеріал.

Що таке Google AdSense?

Скільки вийде заробити на рекламних оголошеннях – питання, яке часто новачки задають собі першим. А правильніше було б почати з того, щоб розібратися, про що йде мова.

Google AdSense – це сервіс, який дозволяє власникам сайтів отримувати заробіток на розміщенні контекстної реклами. Даний проект (що цілком зрозуміло) – розробка компанії Гугл.

* Приклад реклами від Гугл на сторінці сайту

Як працює ця схема? Ви розміщуєте на своєму ресурсі скрипт, відправлений вам працівниками Гугл Адсенс після реєстрації в сервісі. Що таке скрипт? Простими словами – це якась внутрішня команда, яка включається в код сторінки. У даній ситуації його завданням є генерувати потрібні оголошення.

Виходить, в код ставиться відмітка про те, що там повинен бути рекламний блок, а в підсумку на цьому місці відображається потрібна реклама. Що значить потрібна? Справа в тому, що контекстна реклама – та, що буде підлаштовуватися під тематику проекту або історію пошукових запитів відвідувача.

Тобто, якщо сайт присвячений здоровому харчуванню та спорту, то всі комерційні пропозиції будуть пов’язані з даною темою. А якщо перед цим відвідувач вибирав, в якому готелі зупинитися в поїздці, то може з’явитися рекламний блок, присвячений оренді кімнат.

Сама схема заробітку ще простіше: за кожен перехід по рекламному оголошенню (посиланням), власник порталу отримує на рахунок гроші.

Заробляти таким способом можна навіть на тих проектах, які мають вузькоспеціалізовану тематику. У базі Гугл Адсенс більше 100 000 рекламодавців, тому для кожного знайдеться потрібне оголошення.

Хто може стати учасником Google AdSense?

Важливо розуміти, що така серйозна компанія, як Гугл, аби з ким співпрацювати не буде. Ресурс, який претендує на використання Google AdSense, повинен буде пройти перевірку в ручному режимі.

Заробити на AdSense вийде тільки тим, чий сайт постійно оновлюється, має стабільно велику кількість відвідувачів, унікальний контент.

Створіть корисний для відвідувачів ресурс і приділяйте йому увагу регулярно. Тоді ви будете без проблем співпрацювати з Гугл і зможете чимало заробити.

Google Adsense – скільки реально можна заробити?

«Чимало» – це, звичайно, добре. Але скільки конкретно можна заробити на AdSense?

Відразу скажемо: розраховувати на великі суми на одній тільки Google AdSense не варто. За словами власників російських порталів, які створювали свій ресурс для заробітку, в місяць можна отримати від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Важливо розуміти: конкретної відповіді не дасть ніхто, так як фіксованої ціни за клік не існує + у кожного сайту свої показники (відвідуваності, корисності).
В рази більше заробляють ті, хто створюють сайти на англійській мові. Їх дохід починається від 80 тисяч рублів. Чому ж сайт з закінченням «.com» заробляє в рази більше?

Перше, що необхідно уточнити: сама ідея проекту від початку була створена для англомовних громадян. Після популярності заробітку на кліках компанія Гугл відкрила доступ до ресурсу в багатьох країнах світу.

У кожній державі існують свої методи і правила, як і скільки можна заробити на розміщенні блоків з контекстною рекламою. Візьмемо для порівняння США і Росію. В Америці, щоб щось заробити, трафік повинен перевищити позначку в 300 осіб. Для російських веб-майстрів таких вимог немає, сайти мають право пробувати заробити відразу після створення.

Хоча офіційних вимог немає, реальний досвід вказує на те, що при відвідуваності до 100 осіб на добу, не варто сподіватися заробити більш-менш значні суми.
На те, скільки можна заробити на кліках в Росії, має великий вплив рівень попиту на контекстну рекламу. В Росії ці показники нижче, ніж в Америці і Європі в десятки разів. Покладаючись на такі цифри, ціна за один клік також буде в рази занижена.

Приклад розрахунку прибутку від Google Adsense:

В середньому, російський сайт на Google AdSense може заробити за один перехід від 0,1 до 14 $. Ціни для англомовних ресурсів вище: від 0,25 до 120 $ за один клік. На україномовних сайтах ситуація значно гірша, середня ціна кліка cnfyjdbnm 0,04 $.  Найдорожчі комерційні пропозиції надходять від Форекс.
Конкретної цифри того, скільки можна заробити немає, адже ціна за один клік залежить від багатьох факторів, про які ми розповімо нижче.

3 фактори, що впливають на ціну кліка в Google AdSense

Ряд нюансів існує в питанні про те, скільки можна заробити грошей на переходах по посиланнях з рекламних блоків. Ми розповімо про найважливіші фактори, які впливають на ціноутворення.

№1. Популярність ресурсу (скільки людина його відвідує)

Зрозуміло, чим більше відвідуваність, тим вище ймовірність того, що переходів по посиланню буде максимальна кількість. Щоб домогтися цього, веб-майстер повинен додати такий контент, щоб людина не тільки зайшла на головну сторінку і вийшла, а ще переглянула все меню ресурсу.

Як правило, рекламні блоки розміщуються на декількох сторінках відразу, тому відвідувачі повинні «гуляти» всюди, щоб принести прибуток власнику.

№2. тематична спрямованість

В AdSense на заробіток впливає навіть тематика самого ресурсу.

Найпопулярніші і високооплачувані теми:

 • робота,
 • нерухомість,
 • форекс,
 • медицина і здоров’я,
 • кредити.

Якщо ваш проект пов’язаний з вищевказаними темами, то за один клік можна заробити від 1 $.

№3. Розташування оголошення на сторінці

Якщо неправильно помістити рекламний блок на сайті, то навіть велика відвідуваність не допоможе веб-майстру заробити гроші. Блоки найкраще розміщувати зверху і з боків на кожній сторінці.

Схема вдалого розміщення блоку виглядає так:

Оптимальна кількість контекстних блоків на одній сторінці сайту – 3 штуки. Це норма, яку встановили розробники AdSense.

Топ-8 порад для тих, хто почав працювати і заробляти з Google AdSense

Співпраця з Google AdSense вабить багатьох новачків, які тільки починають розкручувати проект в рунеті. Чимало з них на самому старті допускають фатальні помилки, при цьому втрачаючи заробіток.

Ми дамо кілька корисних порад, які допоможуть уникнути грубих порушень:

 1. Перед початком співпраці з AdSense, щоб ознайомитись з використання даної програми. Якщо порушити, хоча б один пункт, компанія може припинити з вами співпрацю. Щоб прочитати їх, перейдіть за посиланням: https://support.google.com/adsense/answer/48182?hl=ru#expand
 2. Ніколи самостійно не клікайте по рекламним блокам на своєму сайті, адже за кожним переходом стежать. Якщо розробники побачать, що веб-майстер намагається таким чином збільшити заробіток, то ваш профіль в програмі Google AdSense забанять.
 3. Не радимо з перших днів існування вашого ресурсу розміщувати багато рекламних блоків, це розполохає всіх користувачів порталу. Для початку варто більше уваги приділяти контенту. Коли кількість постійних відвідувачів перевищить цифру 300, тоді переходьте до розміщення комерційних пропозицій.
 4. Контекстних блоків не повинно бути занадто багато. Це псує враження відвідувачів, навіть якщо інший контент дуже високої якості.
 5. Для розміщення реклами адміністрація Google AdSense надсилає код оголошення. Запам’ятайте: його не можна змінювати, адже це зіб’є всі налаштування.
 6. Оголошення повинні бути розташовані там, де, на ваш погляд, найбільше відвідувачів загострює свою увагу.
 7. Внизу сторінки або після закінчення статті добре розміщувати велику контекстну рекламу у вигляді яскравої картинки. В інших випадках це одне з найбільш невдалих місць.
 8. Сайтам, які займаються продажем, не рекомендується використовувати AdSense. Адже програма може запропонувати вам розмістити оголошення конкурента, і тим самим відвести потенційних покупців від інтернет-магазину.

Цей нескладний заробіток на власному порталі допоможе досягти великих фінансових висот, якщо робити все за правилами, при цьому не забувайте дивувати відвідувачів унікальним контентом.

Щоб заробляти в Google AdSense, потрібно пройти реєстрацію.

Як зробити це правильно і швидко розповість це відео:

Скільки можна заробити на Google AdSense на вашому сайті, ви зможете дізнатися тільки практичним шляхом. Однак якщо вірити відгукам досвідчених людей, ця сума вас точно не розчарує.