Суспільство

Nimses (Німзес) – соціальна мережа для заробітку, огляд, відгуки, промокод

Соціальні мережі настільки міцно увійшли в повсякденне життя сучасної людини, що важко уявити, як ще не так давно обходилися без онлайн-спілкування. Доступ до мережі Інтернет самих різних соціальних і вікових верств населення зумовив потребу в мережевому спілкуванні і швидкому обміні інформацією.

Nimses (Німзес) - соціальна мережа длязаробітку, огляд, відгуки, промокод

Nimses (Німзес) – соціальна мережа для заробітку, огляд, відгуки, промокод

Зміст

 1. Nimses: загальна інформація про соціальну мережу;
 2. Додаток Nimses: де скачати, як встановити, як користуватися;
  • Реєстрація в Nimses через Facebook і Вконтакте;
  • Nimses: верифікація користувача;
  • Як це працює;
 3. Ангели Nimses, хто вони;
 4. Nimses: монетизація і конвертація німів;
 5. Nimses Музика;
 6. Nimses: відгуки користувачів;
 7. Зворотній зв’язок Nimses: телефон, адреса, email пошта;
 8. Політика конфіденційності Nimses;
 9. Підводимо підсумки.

В даний час існують десятки соціальних мереж світового рівня і безліч регіональних, внутрішньодержавних, професійних та інших. На слуху у кожного користувача мережі інтернет – Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, але є безліч інших, що відрізняються характерними ознаками (для музикантів, підлітків, блогерів і т.п.).

На тлі цього розмаїття помітною подією стала поява соціальної мережі Nimses, яка принципово відрізняється від усіх існуючих соціальних мереж. Це платформа, яка об’єднує можливість соціалізації користувачів і використання криптовалюти.

Навколо Nimses ведуться дискусії, оцінюється потенціал нової соціальної мережі і новаторський підхід її розробників. Проте, Nimses все ще викликає багато запитань, відгуки про неї носять найчастіше суперечливий характер. Тому спробуємо розібратися, що таке Nimses, який принцип побудови цієї соціальної мережі, її переваги для користувачів і в чому полягає її інноваційність у порівнянні з іншими ресурсами. У цій статті Ви знайдете відповіді на деякі загальні питання, що задаються тими, хто ще не наважився приєднатися до стрімко розвиваючої спільноти користувачів Nimses.

Nimses: загальна інформація про соціальну мережу

Юридична назва компанії, зареєстрованої в 2016 році в США, штат Делавер, – Nimses.Inc. Мобільний додаток Nimses (Німзес) доступний для скачування користувачами на Google Play і Apple Store з лютого 2017 року. Мабуть, з цього періоду і варто почати відлік зростання популярності соціальної мережі, мета якої – перетворити прожитковий час своїх користувачів в якусь матеріальну категорію.

Розробники соціальної мережі називають Nimses інструментом для оцифровки прожитого часу користувача мережі, перетворюючи кожну хвилину в незгораючий цифровий запис – nim (нім). Ще одна назва Nimses – криптомережа – соцмережа і криптовалюта тут взаємопов’язані.

Користувач з моменту реєстрації щохвилини накопичує свій позитивний баланс німів, тим самим сприяючи зростанню свого німба. Оскільки доба містять 1440 хвилин, то стільки ж німів користувач отримує щодня, навіть перебуваючи в поїздці, відпустці, в будь-якому місці і в будь-який час.

Мобільний додаток Nimses працює за принципом геолокаційного визначення користувача, дозволяючи тому спілкуватися з користувачами, що знаходяться неподалік. Геолокація забезпечує постійну зміну аудиторії Nimses, яку видно і доступна користувачеві, якщо він знаходиться в русі.

В алгоритмі Nimses, крім принципу соціальної мережі, міститься можливість накопичувати, зберігати або передавати Німи – оцифровані хвилини життя користувача. Німи можна передавати іншим користувачам, їх можна використовувати при публікаціях або для того, щоб поставити лайк. За допомогою накопичених німов користувач може придбати товари або послуги у компаній-партнерів мережі Nimses. Про це та про багато іншого йтиметься нижче в статті.

Додаток Nimses: де скачати, як встановити, як користуватися

Вище згадувалося про те, що мобільний додаток Nimses доступний для скачування на Google Play і Apple Store. Це можна зробити, відвідавши офіційний сайт nimses.com і його розділ «Завантажити». Зрозуміло, користувач повинен мати мобільний пристрій з доступом до мережі Інтернет. Для користувачів стаціонарних персональних комп’ютерів зареєструватися в Nimses не вийде, оскільки сама платформа має на увазі зміну місця розташування користувача і прив’язку до його географічної локації.

Одним користувачем може бути створений тільки один акаунт. У Німзес не зможуть функціонувати боти, двійники або безликі і анонімні користувачі. Кожен користувач – це жива людина, з яким можна спілкуватися і обмінюватися німами.

Реєстрація в Nimses відбувається за тими ж правилами, що і в інших соціальних мережах: створюється аккаунт, вказується ім’я користувача, промокод Nimses, завантажується фотографія та інші дані.

Реєстрація в Nimses через Facebook і Вконтакте

Однією з функцій Nimses є можливість реєстрації через Facebook або Вконтакте. Якщо вхід в акаунт здійснений через названі соцмережі, то Nimses отримає доступ до відкритої інформації, зазначеної користувачем.

Якщо порівнювати Nimses з Facebook, Вконтакте і Oднокласниками, то перше, що слід відзначити – геолокацію і накопичення німів як головні відмінні риси цієї соціальної мережі. Крім того, що користувача можна знайти в залежності від його місця розташування, сервіс дозволяє спілкуватися як в режимі онлайн, так і офлайн.

Наприклад, вирушаючи на прогулянку, користувач запросто може в режимі оффлайн познайомитися з таким же користувачем який вийшов на прогулянку.

Ймовірно, це виглядає привабливим для тих, хто хоче опинитися в гущі людей, які шукають соціалізацію оффлайн. Але є й інша сторона геолокації користувача Nimses: хтось може розцінити це як порушення його особистого простору.

Напевно, забавно уявити, що Ангели Nimses, що є переважно людьми з розряду селебріті, погодяться бути онлайн, вирушаючи за покупками або на прогулянку. Геолокація Nimses – це такий маркер, який сигналізує готовність користувача до спілкування.

Nimses: верифікація користувача

Крім того, що в Німзез в обігу перебуває криптовалюта, є ще важлива особливість цієї соціальної мережі – верифікація користувачів. Це означає, що на одного користувача припадає тільки один акаунт Німзес.

Користувач може мати тільки один рахунок для накопичення і зберігання німів. Наявність декількох гаманців неприпустимо, та й неможливо, оскільки розробники мережі з недавнього часу реалізували на практиці функцію верифікації кожного користувача.

«Одна людина – Один гаманець – Один німб»

Верифікація – це підтвердження автентичності особистості користувача за допомогою системи доказів, в тому числі і від інших користувачів. При реєстрації користувач отримує статус користувача (user). Якщо виявиться, що user вказав недостовірне підтвердження особи, то його чекають серйозні санкції:

 • виключення з числа користувачів
 • виключення з системи Nimses
 • остаточне блокування

Якщо user хоче отримати статус Human (людина), його особистість повинні підтвердити 6 живих людей. Статус Human дає певні переваги для користувача, його затребуваність серед користувачів соціальної мережі зростає, що відбивається на кількості накопичених німів і розмірі німба.

Крім цього, Human має доступ до таких функцій як Nimses Goods та Nimses Music. Якщо користувач зі статусом Human надав недостовірні відомості про свою особу, він:

 • буде позбавлений звання Human
 • втратить право знову отримати статус Human
 • заплатить штраф

Мабуть, верифікація особистості стане вагомим аргументом на користь цієї соціальної мережі, оскільки виключить з лав своїх користувачів осіб, які переслідують сумнівні цілі, які намагаються отримати максимальну вигоду на тиражуванні акаунтів-пустушок.

Як це працює

Нім – це унікальний цифровий запис з 50 знаків, який створюється для кожного користувача за кожну хвилину. Його неможливо підробити або тиражувати. Він не має граничного терміну зберігання (вірніше сказати його термін зберігання обмежений тільки тривалістю життя користувача, але не закінченням терміну цифрового ресурсу).

Розробники Nimses приводять забавну статистику: за 80 років користувач може накопичити більше 40 мільйонів німів. Мабуть, цей результат не цілком коректний, оскільки для досягнення такого результату user повинен прожити як мінімум 80 років і стати користувачем мережі з перших днів або місяців народження. З іншого боку, наскільки життєздатна інтернет-платформа, яка на ринку соціальних і комунікаційних мереж знаходиться не більше року, – сказати важко.

Nimses нівелює статус онлайн і оффлайн для користувача, оскільки дозволяє поєднувати онлайн спілкування з реальними зустрічами, знайомствами або обміном інформацією. Як говорилося вище, система використовує геолокацію як один зі своїх головних інструментів. Таким чином, користувач бачить інших учасників, які знаходяться в безпосередній близькості від нього. Розробники говорять про радіус в 2 кілометри.

Користувачі які знаходяться поблизу виводяться на, так званий, Тротуар – аналог стрічки інших соцмереж. На тротуарі видно людей і контент з прив’язкою до місцевості. Тут проглядаються публікації, можна подивитися німби інших користувачів, відправити повідомлення або зав’язати знайомство з людиною, яка знаходиться поблизу.

Користувачі Nimses можуть:

 • Викладати фото
 • Опублікувати тексти
 • Відправляти повідомлення
 • Додавати людей в своє коло (за запрошення нараховується 1440 німів)
 • Відправляти «лайки»
 • Перераховувати Німи на рахунки інших користувачів (наприклад, близьких людей)
 • Заробляти на своїх публікаціях, отримуючи лайки
 • Конвертувати Німи в товари або послуги

Ангели Nimses, хто вони

Серед користувачів Німзес, які в більшості своїй мають німби білого кольору, зустрічаються і такі, у яких різнокольоровий німб. Це означає одне – Ви побачили ангела Nimses. Ангели – це користувачі, які були обрані в силу будь-яких заслуг в суспільстві і є відомими або помітними персонами.

Місія Ангелів – нести ідею Nimses, втілювати її в життя, проявляти себе, творити і найбільш повно розкривати свій інтелектуальних або творчий потенціал, – приблизно так написано на офіційному сайті компанії. На жаль, нам не вдалося найбільш детально з’ясувати, які переваги мають Ангели в порівнянні з іншими користувачами, але з’ясували, що стати Ангелом не так-то просто.

Як коментують у компанії, стати Ангелом можна тільки після отримання запрошення і, випереджаючи потік листів від бажаючих, попереджають, що цього робити не варто. Ознайомитися з «ангельським» складом можна у відповідному розділі «Ангели» на офіційному сайті компанії.

Судячи зі складу Ангелів, кращими кандидатами можуть стати відомі співаки, музиканти, блогери, громадські діячі, імена яких на слуху. На сьогоднішній день в Nimses Ангелами є Сергій Бабкін, Іван Дорн, Онука, Ярмак і цілий ряд інших відомих персон. Ангели можуть поділитися німамі з рядовими користувачами, тим самим передавши їм право бути пару годин в статусі Ангела.

Nimses: монетизація і конвертація німів

Потенційних користувачів Nimses цікавить як вивести гроші або як провести конвертацію зароблених німів. У компанії говорять, що обмін німів стане можливим не раніше лютого 2018 року. До тих пір користувач може займатися накопиченням німів або скористатися сервісом Nimses Goods.

Конвертація німів відбуватиметься з розрахунку 1000 німів = $ 1, але можливість зробити обмін матимуть ті, хто накопичив не менше 43 830 німів, тобто, мають користувальницький стаж не менше 1 місяця.

Nimses Goods – це перший етап конвертації криптовалюти в товари та послуги. Сервіс був запущений в бета-версії і викликав помітне пожвавлення серед тих, хто хотів би ним скористатися. У зв’язку з цим виникли питання: де, у кого, як, почому?

Для користувачів бета-версії в травні-червні є можливість використовувати накопичені Німи при оплаті в кафе або клубі. Поки не зовсім зрозуміло, в яких місцях приймають Німи в якості оплати, хоча деякі видання наводять інформацію про це.

Наприклад, в Києві німами можна розплатитися в кафе і кав’ярнях:

 • Куб Кава Brew Bar
 • Кав’ярня КаваБулкі »
 • Білоус Blackbird
 • Чайна Teahouse
 • Кафе-бар Фанера
 • заплатити за послуги інтернет маркетингу, навчання на курсах по веб-аналітиці та інше.

Ми спеціально не уточнюємо адреси закладів та постачальників послуг, щоб не вводити в оману тих, хто користується звичайною користувача версією Nimses. Після офіційного запуску додатка Nimses Goods, ймовірно компанія детально проінформує своїх користувачів про те, як їм краще розпорядитися своїм капіталом.

Те ж стосується і представників бізнесу, які не бояться використовувати в своїй діяльності інновації та готові співпрацювати з компанією Nimses.

Щоб зв’язатися з представниками компанії з пропозицією про партнерство, слід написати на адресу електронної пошти, вказану на веб-сайті. Ймовірно, найближчим часом варто чекати інформацію від розробників з ким компанія співпрацює і на яких умовах відбувається обмін німів на товари і послуги.

Nimses Музика

Після закриття в Україні доступу до соціальної мережі Вконтакте виник певний вакуум в напрямку доступних музичних сервісів. Як відомо, онлайн трансляція музики була одним з головних переваг ВК, що потрапила до списку санкцій.

На цьому тлі новина про те, що в Nimses з’явиться музичний сервіс Nimses Music тільки стало додатковою перевагою цієї соцмережі в порівнянні з іншими.

Nimses: відгуки користувачів

Не можна однозначно охарактеризувати відгуки про роботу соціальної мережі Nimses як «добре» або «погано». По-перше, думки користувачів і людей, які мають інформацію про мережі, відрізняються за змістом: хтось задоволений, хтось висловлює сумніви в довговічності сервісу, хтось і зовсім вважає, що це чергова фінансова піраміда в віртуальному просторі і з віртуальною валютою.

Якщо зібрати і викласти думки за і проти, то це буде виглядати так:

ЗА Nimses

 • Перебування в соціальній мережі приносить користь у вигляді накопичених німів
 • Соціальна мережа Nimses – це «живі» акаунти з реальними людьми
 • Німи можна обміняти на товари або послуги
 • Німи незабаром можна буде конвертувати у валюту
 • Мережа дозволяє прослуховувати музику в режимі онлайн
 • Тут можна робити публікації і піднімати свою соціальну цінність
 • Тут об’єднані онлайн і оффлайн
 • Соціальна мережа новаторська і розвиток її відбувається динамічно

ПРОТИ Nimses

 • Криптовалюта Nimses не має ніякого підкріплення і вдає із себе порожній цифровий набір, що розмиває один з головних функціоналів мережі: накопичення з метою конвертації
 • Обмін німів у партнерів компанії Nimses на товари або послуги відбувається за завищеним курсом. Наприклад, за чашку кави в німах зажадають в 2-3 більше, ніж при оплаті реальною валютою. Як відомо, розрахунок відбувається за курсом 1000 німов – $ 1
 • Компанія не пройшла випробування часом на міцність і судити про її надійності складно після декількох місяців роботи
 • Присутність Ангелів підриває принцип рівності користувачів, оскільки Ангели запрошуються компанією на свій розсуд і мають більш високу «ранговість»
 • Технічна підтримка не завжди на висоті
 • Інформування про нові продукти та послуги на недостатньому рівні
 • Потенційний користувач не може побачити з боку роботу мережі, поки не зареєструється як користувач
 • Відсутність інтуїтивности інтерфейсу

Зворотній зв’язок Nimses: телефон, адреса, email пошта

Зворотній зв’язок з клієнтами забезпечується за допомогою електронної форми для відправки повідомлень, яку можна знайти на веб-сайті компанії.

Мабуть, крім цього інструменту, більше нічого схожого на сайті немає: ні телефонів гарячої лінії служби підтримки, ні онлайн-мессенджера, ні спеціального розділу для відгуків, залишених користувачами.

Можливо, щось подібне є всередині мережі Nimses і доступно тільки для тих, хто має аккаунт в мережі. Ззовні написати або звернутися до розробників можна тільки заповнивши форму зворотного зв’язку або написавши на електронну адресу support@nimses.com.

Стандартна практика надання послуг прописує надання своєму клієнтові декількох каналів для зв’язку. По-перше, це зручно чисто з технічної сторони, оскільки допоможе впоратися початківцю з виникаючими труднощами. А по-друге, – це завжди вигідно позиціонує компанію як ту, що веде прозорий бізнес і вся її діяльність відкрита для вивчення.

Політика конфіденційності Nimses

При створенні облікового запису в соціальній мережі Nimses користувач дає свою згоду з умовами надання послуг. Найчастіше, ці правила ніхто не читає, а «галочку» в електронній формі угоди ставлять, не роздумуючи. У компанії говорять, що дотримуються норм законодавства в частині збору, зберігання і обробки персональної інформації.

Однак, таке формулювання не дає вичерпної і точної вказівки на яке законодавство посилаються розробники: українське, міжнародне, закони США або інших країн. З огляду на те, що в компанії позиціонують себе як інтернаціональну команду, то вказання конкретних законодавчих актів в описі політики конфіденційності було б не зайвим.

У розділі «Політика конфіденційності» говориться, що компанія запитує від користувача такі дані:

 • Ім’я та прізвище
 • Фото
 • Електронна пошта
 • Номер мобільного телефону
 • Дозвіл на геолокацію
 • Тип браузера
 • Статистику про активність на сайті
 • інше

Підводимо підсумки

Nimses безумовно є новаторським стартапом, в основу якого закладена цікава ідея і перспективна модель розвитку. Разом з тим, Nimses знаходиться на початковому етапі свого становлення і, якщо правильно розвивати цей проект, то він може стати в один ряд з такими глобальними соціальними мережами як Instagram або Facebook.

Найбільш уразлива сторона діяльності Nimses – реалізація проекту конвертації криптовалюти. У планах розробників – почати обмінювати зароблені Німи на реальні гроші в 2018 році. Будемо вірити, що все так і вийде.