Фінанси

Рейтинг банків України на 2018 рік

Багато українців знають, наскільки нестабільною виявилася ситуація у фінансовій та економічній сфері держави. Це призводить до зниження платоспроможності, фінансової нестабільності, постійних коливань курсу валют. Не дивно, що багато українців роблять все для того, щоб не тільки зберегти свої фінанси, але і примножити їх. З цієї причини багато людей намагаються уважно вивчити рейтинг банків України за надійністю 2018 і зробити остаточний висновок щодо своїх подальших дій, можливості доцільного використання фінансів. Проте яким банкам України все-таки можна довіряти?

 

Загальний опис ситуації в банківській сфері

Українці найчастіше згодні з тим, що вибір банку виявляється вкрай складним і відповідальним завданням. Це обумовлено серйозними потрясіннями банківського ринку, відсутністю фінансової стабільності. Однак ситуація поступово поліпшується. Незважаючи на поступові поліпшення, вибір фінансово-кредитної установи як і раніше залишається воістину відповідальним завданням.

Вивчаючи актуальний рейтинг надійності 2018 з депозитами банків України, потрібно чітко розуміти, з якими організаціями можна співпрацювати, а з якими – ні. Останнім часом ставки на депозити істотно впали, тому українці переживають подив. Ніхто не може зрозуміти, як найкраще вчинити в подібних умовах. Люди часто намагаються шукати пропозиції з більш високими депозитними ставками, але в результаті з’являються ненадійні одноденні компанії, які призводять до фінансових втрат українців. Беручи до уваги подібні аспекти, бажано звернутися тільки в надійний український банк, який готовий запропонувати постійну співпрацю. Високі депозитні ставки можуть бути доступними тільки після стабілізації економіки, але при цьому громадяни України мають право звертатися в банки з гарною репутацією і розраховувати, принаймні,

Люди часто намагаються робити короткострокові банківські вклади. Статистика підтверджує, що найчастіше вклади оформляються на термін до трьох місяців. При цьому спостерігається зменшення терміновості депозитів. Якщо люди відчують впевненість у своїй життєвій ситуації, термін вкладів може збільшитися до одного – двох років. Насправді навіть, якщо планується внесок на пару місяців, бажано вивчити рейтинг банків України на 2018 рік і виключити небажані ризики. 

Ощадбанк

Ощадбанк є одним з найнадійніших фінансово-кредитних установ України. Дана організація є повністю державною, тому можна розраховувати на усунення ризиків і підвищений рівень захисту. Державна влада докладають максимальних зусиль для того, щоб Ощадбанк залишався на плаву і привертав своїм клієнтам найкращі умови для співпраці. Віддаючи перевагу співпраці з Ощадбанк, можна розраховувати на гарантований захист фінансів. Більш того, можна розраховувати на обов’язкові виплати навіть в непередбачених ситуаціях.

Потрібно відзначити, що деякі представники цільової аудиторії повідомляють не тільки хороші, але й погані відгуки. Насправді у кожного банку України є певні нюанси, на які доцільно орієнтуватися при прийнятті остаточного рішення щодо передбачуваної співпраці.

Якими основними перевагами володіє Ошадбанк?

 • Наявність функції інтернет-банкінгу. Звичайно, така функція пропонується багатьма банками. Однак Ощадбанк намагається робити акцент на якісній реалізації інтернет-банкінгу. Фахівці державного банку гарантують високий рівень захисту, але при цьому клієнт може відзначити легкість здійснення потрібних дій.
 • Володарі зарплатних карт Ощадбанку можуть використовувати свою карту для перерахування не тільки зароблених фінансів, але і для інших перерахувань. Подібна функція дозволяє проводити з легкістю будь-які фінансові розрахунки.
 • Карти Ощадбанку ідеально підійдуть для безготівкових розрахунків закордоном. Потрібно відзначити, що в більшості випадків можна орієнтуватися на оптимальні відсотки і можливість економії. Навіть, якщо доведеться перевести в готівку гроші в банку-партнері, можна розраховувати на лояльні умови співпраці.
 • Клієнти Ощадбанку можуть володіти цілодобовим доступом до коштів з гарантованим збереженням конфіденційності. Таким чином, ризик дій з боку зловмисників практично зводиться до мінімуму.
  Вивчаючи рейтинг депозитів банків України на 2018 рік, можна зрозуміти, чому настільки важливо звертатися в державну організацію при розпорядженні власними фінансами.

Приват Банк

Приват Банк є одним з найулюбленіших банків в українців. Саме це організація зуміла стати лідером серед кількості виданих банківських карток в країні. До того ж велика кількість терміналів ПриватБанку сприяє тому, щоб люди могли оперативно знімати грошові кошти практично без відсотків.

Не так давно Приват Банк став державним банком. Після таких змін було багато суперечок, адже українці не розуміли мети подібних дій. Насправді державна приватизація банку дозволила забезпечити вклади і фінанси всіх клієнтів. Тепер, як і раніше банківське обслуговування відповідає високому рівню.

Кожен потенційний клієнт ПриватБанку може розраховувати на те, що випуск карти буде проведено по найменшим цінами. Більш того, подальше обслуговування також дозволяє заощадити. Приват Банк також подбав про наявність партнерських магазинів і компаній, які готові пропонувати знижки тим, хто розплачується відповідної карткою.

Мінфін про рейтинг банків України 2018 відзначає істотну різницю між умовами всіх банківських вкладів. Наприклад, Приват Банк пропонує високі депозитні ставки, завдяки чому співпраця з цією організацією виявляється максимально вигідним.

Укрексімбанк

Даний банк є державним, але при цьому особливі гарантії не надаються. Для того, щоб скористатися послугами цієї організації, вкрай важливо прийняти до уваги певні особливості і продумати умови майбутньої співпраці.

Особливості співпраці з Укрексімбанк:

 • Часте створення різних індивідуальних програм. З одного боку, можна відзначити переваги такого півходу, адже інтереси будь-яких клієнтів приймаються до уваги. Проте наголошується підвищений ризик щодо того, що надійність банку похитнеться і будуть виявлені негативні впливи на клієнтів.
 • Фахівці пропонують міжнародні карти. При цьому можна відкрити картку в іноземній валюті навіть для активного використання. Важливо відзначити, що банк реалізовує автоматичну конвертацію і дозволяє самостійно переводити євро або долари з рахунку в рідній валюті, в гривнях.
 • Будь-які безготівкові перекази можуть проводитися по Україні та в інші країни досить оперативно.
 • Відзначається можливість знімання досить великих сум. При необхідності можна провозити досить великі суми без оформлення спеціальної документації.
 • Звичайно, Укрексімбанк включений в офіційний рейтинг найнадійніших банків України на 2018 рік, але при цьому особливою популярністю організація так і не добилася.

ОТП-Банк

ОТП-Банк визнаний одним з найбезпечніших установ, завдяки чому багато клієнтів можуть гідно оцінити послуги. Представники цільової аудиторії можуть бути впевнені в тому, що СМС-послуги, що мають відношення до використання карток, виявляються абсолютно безкоштовними і безпечними. Для виключення непотрібних ризиків потрібно оформити карту і отримати спеціальний брелок, здатний створювати одноразові паролі для входу в систему або отримання доступу до фінансів.

ОТП-Банк завжди намагається враховувати інтереси своїх клієнтів, тому ліміт знімання фінансів готівкою ніколи не встановлюється. До того ж в кризові моменти вкладники завжди можуть розраховувати на успішний з’їм грошей з депозитів.

Актуальний рейтинг депозитів в банках України 2018 може змінюватися досить часто під впливом економічних тенденцій країни, тому доцільно завжди стежити за актуальною інформацією. Однак кращі українські банки готові пропонувати гідні умови, цікаві послуги для своїх клієнтів і вкладників.

[rpf]