Езотерика

Як самостійно гадати по руці! Циганка не знадобиться!

Хіромантія (ворожіння по руці) – один з найдавніших способів дізнатися про своє майбутнє, а також «прочитати» минуле. За зовнішнім виглядом долоні можна дізнатися про характер людини, найбільш знаменні події в його житті, а також про відносини з іншими людьми. Для початку подивися на ту руку, яка у тебе є домінуючою: у правші це права рука, у лівші – ліва. Перед тобою лежить завдання знайти 4 основних лінії на долоні: серця, розуму, долі і життя.

Як гадати по руці

  • Лінія серця

Розкриє всі серцеві таємниці! Якщо лінія бере початок від зовнішнього краю долоні і закінчується під вказівним пальцем, значить, ти задоволений своїм особистим життям. Лінія, яка закінчується під середнім пальцем, свідчить про егоїстичну поведінку з твого боку: зосередженість на власних інтересах може привести до краху серйозних відносин.
Якщо лінія серця закінчується між середнім і безіменним пальцями, значить, ви занадто влюбливі. Перетин лінії серця з лінією життя говорить про надмірну вразливість: тобі легко розбити серце.

Якщо лінія серця паралельна лінії розуму, значить, ти вмієш зберігати холоднокровність в справах сердечних. Переривчаста лінія серця свідчить про серйозні проблеми і болі в любовних відносинах. Наявність на лінії серця безлічі дрібних штрихів говорить про те, що тобі важко зберігати вірність партнеру.

  • Лінія розуму

Коротка лінія розуму свідчить про зосередження на фізичній праці, тому варто приділити більше уваги розумовій роботі. Довга лінія розуму присутній у людей, які в усьому спираються на логіку, люблять обміркувати і проаналізувати всі життєві ситуації і події.
Хвиляста лінія розуму говорить про те, що людина легко втрачає концентрацію і відволікається на сторонні справи. Перетин лінії розуму з лінією життя свідчить про безперервне пошуку пригод і вражень. Якщо на лінії розуму є безліч дрібних штрихів, це обіцяє велику кількість доленосних рішень.

  • Лінія життя

Читати лінію життя слід від її початку, тобто від місця між великим і вказівним пальцями. Глибока і виразна лінія говорить про надмірне бажанні відчути смак життя і не упускати при цьому ні найменшої можливості.
Коротка і слабо виражена лінія життя присутня у людей, які не прагнуть досягти кар’єрних висот. Лінія життя з яскраво вираженим вигином свідчить про надзвичайну силу характеру і витривалості.

Переривчаста лінія обіцяє різкі зміни в житті на певному етапі. Якщо лінія життя постійно роздвоюється, значить, ти дуже жива людина, яка завжди сповнена сил і життєвої енергії.

  • Лінія долі

Чітка і рівна лінія долі присутня у кар’єристів. Робота для них – головна мета в житті. Якщо лінію слабо видно на долоні, значить, людина не задоволена вибором професії.
Велика кількість штрихів і перетинів на лінії долі говорить про часті зміни роду діяльності. Якщо лінія долі бере початок у лінії життя, значить, ти людина, котра домоглася всього сам.

Перетин лінії долі і лінії життя говорить про те, що на певному життєвому етапі тобі доведеться пожертвувати своїми інтересами заради інших.

Наша редакція вже встигла переконатися в правдивості такої науки, як хіромантія! А у тебе все збіглося? Не забудь поділитися своїми враженнями в коментарях.

Yaroslava H.